Lg Plus Arıtma Logo
MENÜ

Neden LG Plus Arıtma? 5 Önemli Nedeniniz Var

Tasarruf önemli ve para kolay kazanılmıyor.

Satın alma suya her ay belli bir bütçe zaten ayırıyorsunuz. Sadece 12 aylığına, bu seferlik -market veya su bayisi- yerine aynı ödemeyi LG Plus Arıtma’ya ayıracağınız için cebinizden extra bir ödeme çıkmaz.Cihaz bir bakıma bedavaya gelir. Üstelik bir daha asla dışarıdan su satın almanız gerekmez. Cihazın 20 yıl kullanım ömrü olduğuna göre, toplamda 75 bin lirayı aşkın bir para cebinizde kalmış olur. Devir ekonomi devri, bütçeniz önemli. Böylece gereksiz masrafları, hayatınızdan sonsuza dek çıkarmış olursunuz.

Zamanınız çok değerli.

Damacana sipariş etme,gelmesini bekleme ya da marketten su satın alıp taşıma gibi dertleriniz tarihe karışır. Değerli vaktinizi sevdiklerinize ayırırsınız.

Hayattan daha çok keyif almak hakkınız.

Sadece içme suyunuzu değil, artık çayınızı, kahvenizi, tüm yemeklerinizi LG Plus’ın lezzet ödüllü suyuyla yapabilir, böylece yediğiniz içtiğinizin gerçek lezzetini keşfedersiniz, damak tadınız artar. Hatta sebze-meyve yıkamalarınızı bile arıtılmış suyla yaparak vücudunuza girecek her su damlasının sağlıklı ve tertemiz olduğundan emin olursunuz. Bunun değeri zaten paha biçilemez.

Azıyla yetinmeyin, sınırların ötesine geçin.

Dünyanın 1 numarası ve ödüllü LG Plus Su Arıtma ile dev bir markanın gücünü yanınızda hissedersiniz. Dilediğinizde, Türkiye’de ilk ve tek mutfak tezgahı delmeye gerek olmayan estetik kurulum çözümü de sunarız. Ayrıca ‘Kazananlar Kulübü’ ayrıcalığınız ile fırsatlarla dolu bir dünyanın parçası olur, birçok indirim ve avantajdan ücretsiz yararlanırsınız.

Sağlığınız ve çevre başka şeye benzemez, paha biçilemez.

Pet şişe ve damacanaların hammaddesi olan petrol bazlı kimyasalların suya salınmasıyla birçok sağlık problemleri yaşanmakta. Ayrıca yaşanabilir bir çevre ve dünya için daha az plastik kullanmak hepimizin sorumluluğu. LG Plus bu katkılarının yanısıra, filtrelerindeki aktif bileşenler ile daha zinde ve enerjik bir vücut kapasitesine ulaşmanıza da destek oluyor. Hayatı dolu dolu yaşamanız için.

Yaşamın en önemli değerleri nedir diye soranlara, Mahatma Gandi’nin; Sağlık, tasarruf, zaman ile iş ve aile saadeti. şeklinde cevap verdiği söylenir. LG Plus, tam da bunları sağlamak için var. Çünkü, size ve sevdiklerinize değer veriyor, mutlu olmanız için çalışıyoruz.

0%